YouTube'da yaptığım yorumum gözükmüyor?

rulu (10) 5 yıl önce sordu

Bir videoya yorum yapıyorum, yaptığım yorum ''En iyi yorumlar'' kısmında bende gözüküyor, ''Önce en yeniler'' bölümünde de gösteriliyor. Fakat başka bir tarayıcıdan, başka bir Youtube hesabımdan ''Önce en yeniler'' bölümüne bakıyorum, ve benim o yorumum gözükmüyor.

omercik 5 yıl önce

Eğer konu hakkında detaylı bilgin yoksa sırf cevap yazmış olmak için yorum yazmamaya dikkat et. @darkcrak

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Yorumu yaptığın kanalın önce yorumunu onaylaması gerek. Sen yorumu yaptığın hesaptan baktığın için sana gözükebilir. Ama kanal onaylamazsa yorum anonim olarak gözükmez.

rulu 5 yıl önce

Video hemen atıldı, yüzlerce yorum geldi çoğunu gördüm.

omercik 5 yıl önce

Gelen yorumlar kadar bir de bekleyen yorumlar vardır emin olabilirsin. Bu konuda senin yapabileceğin bir şey maalesef yok. Kanal onaylarsa onaylar artık. @rulu

rulu 5 yıl önce

Kanalın 3 milyon abonesi var, 5 dakikada 700 küsür yorum geldi. 700 yazıyor ama dediğiniz gibi çoğu gözükmüyor. En yenilere bakıyorum 1-2 dakika arası. Hepsini gösterse arada saniyeler olması lazım..