YouTube'da yorum yaptığım videoyu nasıl bulabilirim?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Geçen hafta youtubeda bir videoya yorum yapmıştım şimdi o videoyu şimdi bulamıyorum, nasıl bulabilirim?

YouTube'da yaptığım yorumları nereden bulabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

YouTube'da yaptığım yorumları nasıl görebilirim?

YouTube'da bu zamana kadar yaptığınız bütün yorumları görebilmenizin bir yolu elbette var. YouTube, videolara yaptığınız yorumları ayrı bir bölümde görüntüleyebilmenize izin veriyor. Bu bölümden bütün yorumlarınızı görebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

YouTube videolarına yapılan yorumlar: https://www.youtube.com/feed/history/comment_history

Yukarıdaki linke tıkladığınızda YouTube'da yaptığınız yorumların olduğu bir sayfa karşınıza gelir. Buradan istediğiniz yorumu düzenleyebilir ve silebilirsiniz.