Youtube'dan bir türlü para kazanamıyorum, Youtube 19 Bin izlenme var ama kazanç Sıfır

kullanici5823 (-25) 8 yıl önce sordu

Ne yaptıysam bir türlü kazanamadım yardımcı olur musunz adsenseyede bağladım 19 bin izleme var yine kazanç '0' yazıyor.

Youtube üzerinden nasıl para kazanabilirim?

Youtube izlenmem var ancak para kazanamıyorum?

Toplam 2 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Daha fazla yapman lazım.Abonede önemli bir etken.50.ler gel ancak ancak kazanmaya başlayacaksın. :)

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Videolarınızında reklamların aktif olduğundan emin misiniz? YouTube üzerinde Video Yöneticisi bölümüne gelin.Videolarınızın yanında $ işareti yeşil renginde aktifse para kazanmanız açık demektir.

Eğer videolarınız;

  • Kısa video ise, uzun değilse (10 dakikadan kısa)
  • Türkçe ve ilgi çekici içeriğe sahip değilse

Para kazanmanız yüksek olmayacaktır.Kısa videoların para kazanması genelde çok düşüktür.Ayrıca malesef Türkiye'de YouTube üzerinden kazanç fazla olmamaktadır.Türkiye reklamlarının maliyetleri düşük olduğundan size ödenen para da düşüktür.