Youtube'de canlı yayın açarsak kaç GB internet gider ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar Youtubede canlı yayın açarsak uzunluğu 1 saat diyelim kaç gb internet gider kaliteyi ayarlama varmı ilk defa yapicam ama şimdi değğil.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer 1-2 GB internetin varsa çok abartmamakla beraber 480P yayın yapmanı tavsiye ederim. Böyle yaparsan aşırı yemeyeceğini düşünüyorum. Teknik olarak bilgim yok ama, yani "dakikada şu kadar MB gider" diyemem.

nvidiagtx 6 yıl önce

Sağol abi şu an bunun hayalini yapamam Hem ekran kartı sıkıntılı hem internet. 1 MB 3 dakika nedir ya