youtube de dizi canlı yayını yapma

megatrip (28) 4 yıl önce sordu

internette şuan mucize doktor dizisini youtube de canlı olarak yapan kanal var açıklama kısmında telif hakkı medyapım falan yazıyor
niye telif yemiyor
ben başka dizi yayını açar açmaz telif yiyorum

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 4 yıl önce cevapladı

Dizi haklarını ihlal etmiyor o kanal. Muhtemelen kendi kanalı Mucize doktor'u. Eğer diziden izin alırsan ki izin alamazsın, dizi yayını açabilirsin. Burda bir anormallik göremiyorum, o kanal izin almış ( dediğim gibi muhtemelen kendi kanalları ) ve bu şekilde dizinin yayınını açabiliyor.