Youtube de tema değişti

militanz (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba dün akşam ne olduysa oldu youtube ye bir girdim ki durum bu başka tarayıcıda da denedim fakat yine aynı birde oturum açınca böyle oluyor oturumu kapatınca eski haline geliyor neden böyle olmuş olabilir ve de nasıl düzelte bilirim bunu ? yardımcı olursanız sevinirim

Sol taraftaki köşe yok olmuş o soldaki 3 çizgiye tıklayınca geliyor fakat mauseyi üstünden tutana kadar duruyor çekince geri gidiyor arama kısmı falan değişmiş ayrıca çerezler ifalan temizlemek te işe yaramadı

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

chrome ayarlarını tamamen sıfırlayın eklentileri uazantılardan kaldırın silin

resimde ok işareti ile gösterilen yerden kişiyi kaldır  seçeneği var ordan chromeyi sıfırlyabilirsiniz

militanz 8 yıl önce

Yok hocam sıfırlamak falan çare olmuyor uzantılar dan da değil denedim onları ama düzelmedi

candan 8 yıl önce

tarayıcı korsanı var tarayıcınızda ayarlarınızı değişmiş brdan ekleyebilirsiniz detaylı soru sormak için https://www.facebook.com/canan.kolucolak