Youtube'de yaptığım tüm yorumları, yayınları ile beraber nasıl görebilirim?

misafirrr (1) 6 yıl önce sordu

Bir de Youtube' da yaptığım yorumlarımın tümünü nasıl görebilirim yayınlarıyla beraber?

Şimdiden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Youtube'de yaptığım yorumların tümünü şu adresten görebilirsin: https://www.youtube.com/feed/history/comment_history

misafirrr (1) 6 yıl önce cevapladı

Bunun için teşekkürler göründü bu en azından bulamıyordum. Evet, nedense aboneleri göremiyorum. Ama yayın nedense sohbet kısımında sıkıntılı dediğim gibi.