Youtube'deki HTML5 Oynatıcısı Nasıl İptal Edilir?

lion (595) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar, Youtube'deki videolarda HTML5 oynatıcıyı iptal edip Adobe Flash Player eklentisiyle Youtube videolarını Firefox'ta açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.?

ergin 8 yıl önce

hangi browser da bunu yapmak istiyorsunuz ?

lion 8 yıl önce

Firefox tarayıcısında yapmak istiyorum

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Youtube videoları için HTML5 oynatıcı yerine Adobe Flash Player kullanmanızı sağlayacak bir eklenti mevcut. Bu eklentiyi kullanmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

  1. Mozilla Firefox internet tarayıcınıza girin, sağ üst kısımda bulunan üç çizgi simgesine tıklayın ve Eklentiler seçeneğini açın.
  2. Açılan sayfada Eklenti Edin bölümüne girin, resimde altı çizili olan See All linkine tıklayın.
  3. Arama bölümüne Youtube Flash Player yazın ve açın, Add to Firefox butonu ile eklentiyi yükleyin.
  4. Daha sonra üst kısımdaki araç çubuğunda Flash Player simgesi gözükecektir. Üzerine basarak istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

lion 8 yıl önce

teşekkürler oldu ツ