Youtube'deki Videoları Döngüye Alamıyorum

taha17 (91) 8 yıl önce sordu

Selamün Aleyküm iyi akşamlar. Youtubedeki videoları eskiden 2 kez sağ tıklayıp döngü moduna alabiliyorduk ama şimdi böyle bir şey mümkün değil. Sebebi benden kaynaklı olabili mi ? Yoksa Youtube ile mi ilgili ? Bilgilendirirseniz sevinirim hayırlı akşamlar hayırlı Cumalar dilerim :)

http://i.hizliresim.com/gZy5OZ.png

Toplam 2 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Şu an denediğimde bende de döngü seçeneği çıkmadı. Microsoft Edge taracıyısı ile denemelerim sonucunda da aynı durum söz konusu.

Genel bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

 Merhaba

Bende döngü seçeneği çıkıyor tarayıcını güncellersen sorun çözebilir

Resim ;

Tarayıcı güncellemesini yapmak için (Google Chrome) ;

  1. Sağ üst kısımda bulunan Ayarlar bölüne tıklayın
  2. Açılan menüden Ayarları seçin
  3. Gelen pencereden sol tarafta bulunan Hakkında'yı seçin.
  4. Eğer tarayıcınız zaten güncellese size bildirecektir, eğer güncel değilse güncellemeleri kontrol etten sonra uyarı gelecek ve chorme güncellenmeye başlanacaktır
  5. Mevcut güncellemeleri uygulamak için Yeniden başlat'ı tıklayın.

taha17 7 yıl önce

8 aylık soruyu hortlatmışsınız :D çözümü çoktan bulmuştum yinede teşekkür ederim

tahatugyan 7 yıl önce

Sorun yok sorunun çözülmüş ya o yeter :)