Youtube Donma Sorunu

chopin1016 (1) 9 yıl önce sordu

İyi günler. Youtube'da 480p'nin üstünde video izleyince görüntü donmaya başlıyor, seste bir sorun olmuyor. Tarayıcım Google Chrome. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

Toplam 2 cevap

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

Youtube de yüksek çözünürlükte daha fazla boyutta veri indirmene neden olur. Daha yüksek internet hızlarında donma sorunu ortadan kalkar.Bu senin internetinin hızının yeterince iyi olmadığını gösterir. Ayrıca AKK sınırınıda aşmış olabilirsin. Ses dosyalarının boyutu küçüktür. Bu yüzden sesin sorunsuz çalışması normaldir.

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Yusufun söylediklerine ilaveten ekran kartı driver'ı ile flash player'ı gücellemek ve daima güncel tutmak gerekir.