Youtube ekran yırtılması.

adils (136) 3 yıl önce sordu

Eski bir Dell bilgisayarımda film izlerken ekran yırtılmaları oluyor . Ben rahatsız oluyorum bunu gorunce . ben ne yapabilirim ki bu sorun düzelsin ?

Toplam 2 cevap

hsyn01 (52) 3 yıl önce cevapladı

drivermax ile driver güncellemesi yap eğer yine olmazsa ekran kartın bozulmuştur. ama driver ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum ekran kartın bozuktur kesin.

adils 3 yıl önce

yeni tamir den çıktı

hsyn01 3 yıl önce

servise mi verdiniz?

darkcrak 3 yıl önce

Drivermax programı ile ekran kartını güncelleme sakın @adils

darkcrak 3 yıl önce

Direk ekran kartına suçu atma @hsyn01 ekran kartı bozuk olsa çalışmaz bilgisayar.

adils 3 yıl önce

ekran yırtılması herz le alakadar ama ben bu işleri bilmiyorum ekran kartım bozulsaydı ben de anlardım.

hsyn01 3 yıl önce

hangi ekran kartında sorun var cpu üzerindeki mi? @darkcrak

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarının driverlerinde sorun olabilir ama sen yinede ddu ile ekran kartı driver'ini sil ve tekrardan kurmayı dene.

Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır?

Sorun halen daha devam ediyor ise bana yazarsan sevinirim.