YouTube eski haline nasıl döndürülür?

yardimedin21 (5) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar youtubeyi nasıl eski sürümüne döndürürüm eskiden dönüyordu şu andaöyle bir seçenek görünmüyor

https://i.hizliresim.com/D7q4a6.png bu da ss i Teşekkürler...

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sağ üst köşedeki Upload ikonuna tıklayınca YouTube eski tasarımı açılacaktır.

yardimedin21 6 yıl önce

Oraya basınca eskisine döndü ama birşeyi aramaya çalıştığımda tekrar yeni haline döndü

omercik 6 yıl önce

YouTube yeni tasarımını yavaş yavaş mecburi kılıyor sanırım. @yardimedin21

asffa 6 yıl önce

bide çözülme diği halde niye çözüldü yazıyor

nvidiagtx 6 yıl önce

Cevap işe yarıyorsa soruyu soran kişi o cevabı onaylar ve soruda [ÇÖZÜLDÜ] Yazar @asffa

asffa (1) 6 yıl önce cevapladı

kardeşim nolur yardım edin bende aynı sorundan müzdaripim ben bulamadım belki siz bulabilirsiniz

omercik 6 yıl önce

Youtube.com ana sayfasında sağ üst köşedeki upload butonuna tıklayınca eski tasarıma geçmesi gerek. Tarayıcının çerezlerini silmediğin sürece artık hep öyle kalır. Geçmiyorsa da yapacak bir şey yok. YouTube yeni tasarımını git gide zorunlu hale getiriyor artık.