YouTube giremiyorum yazılar üst üste gelmis sırayla video izlenmiyor hicbir sitedede hicbir tarayıcıda

kayahan03 (1) 7 yıl önce sordu

YouTube girmiyor yazılar üst üste gelmis sırayla  video izlenmiyor hicbir sitedede hicbir tarayıcıda

https://www.facebook.com/groups/bilgisayaroyunyardim/permalink/1933705906849260/ Bu sitedeki gibi

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

internetle alakalı modeme uazak olabilirsin veya kotayı doldurmuş olabilirsin internet hızın düşmüştür bu sebepten ise gelecek ayda normale döner