YouTube "hesabınızı doğrulayın" sorunu

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Youtube'de Daha uzun videolar  > Artık 15 dakikadan uzun videolar yükleyebilirsiniz.  Hesabınızı doğrulayın. Bunun gibi daha uzun videoları yayınlamak için hesabınızı telefon numarasıyla doğrulamanız gerekir uyarısı alıyorum. Fakat telefonum yok ve bu doğrulamayı yapamıyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

omercik 5 yıl önce

yüklemeye çalışırken nasıl bir hata veriyor

darkcrak 5 yıl önce

@ozgurlol https://www.youtube.com/verify bu siteye girer misin ne yazıyor?

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho sondaki foto

ozgurlol 5 yıl önce

@darkcrak dogrulama istiyor.

darkcrak 5 yıl önce

Hattın yok'mu?

ozgurlol 5 yıl önce

@darkcrak telefonum yokki hattim olsn

darkcrak 5 yıl önce

Resmi nerden buldun

ozgurlol 5 yıl önce

@darkcrack bu iki resimde benim cektigim ssler ? .

umuttt 5 yıl önce

dqweqe tabletten çekmiş

ozgurlol 5 yıl önce

@umutt çok mu komik? Bilgisayarim yok ...

Toplam 3 cevap

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla o kısımda Telefon'dan başka hiç bir şekilde doğrulayamıyorsun sadece telefonla Verify yapabilirsin.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

İkinci attığın resimdeki sorunla mı karşılaşıyorsun? Ben ilk başta olayı çözememiştim şimdi anladım. 15 dakikalık video yükleme özelliği etkin demek, kanalında bunu yapmana mani olacak bir kusur yok demek. Yükleyebilmek için mecbur telefon doğrulaması yapman gerekiyor. Başka çaren yok.

umuttt (207) 5 yıl önce cevapladı

Sahte doğrulama uygulamaları mevcut araştırırsan sahte telefon nuamarası giriyorsun internetten doğrulama mesajı geliyor siteye araştır bulursun