Youtube Internal Server Error Hatası

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar yaklaşık 30 dk önce youtube a giriliyordu şimdi ise girilmiyor.

 http://hizliresim.com/DPoR2y

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Bu seninle alakalı değil. Youtube'un kendi genel problemi. Herhalde fazla sürmez düzeltirler.

Farklı DNS'ler ve VPN ilede girilemiyor (Resmini paylaştığın mesajı gösteriyor).

Edit:

AÇILDI BİLE :)

toprak34 7 yıl önce

çok teşekkürler sabah yanlız olduğum için canım sıkılır diye düşünüyordum

temmuz 7 yıl önce

:) @hamburger

toprak34 7 yıl önce

neden kaynaklanıyor bu sorun???

temmuz 7 yıl önce

Kesin bilinmiyor ama tahminlere göre bazı kanalların bot'lar kullanarak kendisine saldırmaları üzerine Youtube'un onlarla mücadele edilmesi sırasında ve bu sebeble olduğu düşünülüyor. Detayları şimdilik bilinmiyor.

toprak34 7 yıl önce

teşekkürler :)