Youtube kanal aboneleri nasıl görülür?

alattin (16999) 5 yıl önce sordu

Youtube'de kanalıma abone olan aboneleri görebilir miyim?  Kanalıma abone olanları nasıl görebilirim?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Youtube kanalınıza abone olanları görmeniz mümkündür.  Youtube kanalınıza abone olanları görmek için şu yolu izleyin:

  1. Youtube Studio'ya gidin.
  2. Soldaki menüden Klasik İçerik Stüdyosu linkini tıklayın.
  3. Topluluk menüsünden Aboneler linkini tıklayın.

Klasik içerik stüdyosunu bulamazsanız bu linke tıklayarak doğrudan ulaşabilirsiniz: https://www.youtube.com/dashboard?ar=1&o=U

Bu şekilde Youtube kanalınıza abone olanları görebilirsiniz. Burada aboneliklerini gizli tutanları göremezsiniz. Sadece abonelikleri görünsün olarak ayarlı kullanıcıları görebilirsiniz.