Youtube kanal ismi önerisi?

treajen (43) 6 yıl önce sordu

YouTube'de filmlerden kesitler paylaşacağım bir kanal kuracağım. Telif filan farkındayım merak etmeyin. Ama hala isim karar veremedim öneriniz var mı?

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

ShortMovies - ShortMoviez - InFlames - ProMovies - Treajen Movies - XhiperMovies - Mr.Movies

ÖZELDEN BANA ATARSAN BAKARIM KANALA :)

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Www.namegenerator.biz sitesin'e gir Prefix kısmı Kanal isminin baş harfinin ne olmasını isttiyor. Boş bırakırsan bi sıkıntı olmaz. Suffix kısmı kanal isminin son kısmının ne olmasını istediğini soruyor. Buraya Movie veya Film yazarsan şöyle görünür Örnek : TreajFilm gibi örnekler çıkar