YouTube kanalı açmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nedir?

yotu (9) 6 yıl önce sordu

Bir kanal açmak istiyorum, örnek vereyim; DNS nasıl değiştirilir? adlı video çekeceğim. Mikrofonum yok, zaten sesimde gitsin istemiyorum. Not defterine yazarak ilerlemeyi planladım. HD kalite ekran görüntüsü kaydı çeken bir program arıyorum. Kullanımı basit olan. Ayrıca, YouTube önerilerde daha çok çıkmak için, ve kanal adı ve logosu içinde tavsiye istiyorum. Teşekkürler.

Toplam 3 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Ekran kayıt için ücretsiz önerim oCam'dir. 720p 60 fps videolar çekebiliyor. Ama diğer konularda (logo, önerilenlere çıkma vs.) tavsiye veremeyeceğim. Zaten bunları YouTube'da aratırsan videoları çıkar.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Video çekme programı: FRAPS,oCam, Bandicam

Youtube önerilerde çıkmak için:  Aboneninn yüksek olması lazım, tanınmış bir kişi olman lazım,

Logo: Logo yapmak için Kanalının isminden yararlanacaksın.

İNTRO: Yapman lazım giriş introsu,aşşağıda örnekler var: Hazır template bulup düzenleyebilirsin ama uğraşmak istemiyorsan çok basit yöntemler var şu site: PANZOİD.  ama eğer bulduğun introda ki müzik kötüyse müzik ekleyebilirsin.

İNTRO1:

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Bak Sana Şöyle Diyeyim ;

Logo Ve Arka Kapak : Panzoid'i Kullanmanı Tercih Ederim.

Öneriler'de Olmak : Bunun İçin 2 Yol Var.

1.Yol : Tanınmış Kişi Olman Gerekir.

2.Yol : Videonun Açıklama Yerini Etiket Yaz . (Bunun İçin Hazır Etiket Oluşturma Siteleri Var) - (Çektiğin Konu İle İlgili Birşey Aratınca İlk Sıralara Gelirsin )

Video Kaydetme : OBS - Bandicam

Video- Edit : Sony Vegas Pro