YouTube kanalımdaki profil resmini nasıl indiririm?

uzmanim9993 (19) 6 yıl önce sordu

YouTube kanalımdaki şuanki profil resmini ve eskiden kullandığım resimleri nasıl indirebilirim?

omercik 6 yıl önce

Söylemek istediğinizi anlayamadım. Bir YouTube kanalınız var, ve o kanaldaki kapak/profil fotoğraflarını telefonunuza indirmek istiyorsunuz. Doğru mu?

uzmanim9993 6 yıl önce

@farurhenho evet

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki adımları takip edin, belki işinize yarayabilir.

  • YouTube kanalınıza telefondaki tarayıcıdan (Chrome uygulamasından) giriş yapın. Kanalınızın linkini Chrome uygulamasındaki adres bölümüne yazın.
  • Kanalınız açıldıktan sonra profil resmine basılı tutun ve gelen menüden "resmi yeni sekmede aç" seçeneğine dokunun.
  • Daha sonra kanalınızın resmi ayrı bir sekmede açılır. Resme basılı tutup "resmi kaydet" diyerek indirebilirsiniz.

Kanalınıza daha önceden yüklediğiniz eski resimleri normalde YouTube uygulamasından bulmak mümkün değildir. Ama bir şekilde Google Fotoğraflar servisine (otomatik yüklemenin açık olmasından dolayı) telefondan yüklenmiş olabilme ihtimali vardır.

  • Chrome uygulamasından photos.google.com adresine gidip Google hesabınızda oturum açın.
  • Burada Google Fotoğraflar servisine kaydolan fotoğraflarınız yer alır. Eğer istediğiniz resim burada varsa vardır, yoksa yapacak bir şey yok.

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho çok teşekkürler