YouTube kanalındaki video sayısını nasıl öğrenebilirim? -2017

misty (556) 7 yıl önce sordu

Birkaç ay önce bir videoya tıklayıp kanal ismi üzerine fare imleci getirdiğimde kanalda kaç video olduğu yazıyordu. Şimdi neden olmuyor?

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.Arama bölümüne kanal ismini yazın.Arama filtresi olarakta Kanal ı seçin.Bu sayede sadece Kanal isimleri listelenecek.Arama sonuçlarında Kanal isimlerinin altında kaç video olduğu bilgisi bulunabiliyor.

misty 7 yıl önce

fark etmemişim. teşekkürler.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@ismailsarp arkadaşın cevabına ilave olarak video altında kullanıcı adına tıklatın  videolar tıklatın kaçtane video oldğunu öğrenirsiniz

misty 7 yıl önce

videoların sayısı nerede yazıyor?