Youtube kanalından mail adresini bulmak

ewaa (1) 5 yıl önce sordu

Bir Youtube hesabının mail adresini nasıl bulurum? Hakkında kısmındaki sayfa bembeyaz, hiç bir şey yok. Ayrıca bu hesabın, Google+ hesabını da nasıl bulurum?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Youtube kanalının hakkında bölümüne İş sorguları için:E-POSTA ADRESİNİ GÖRÜNTÜLE görünmüyorsa, yani kanal sahibi emailim görünsün olarak ayarlamadıysa kanalın Email hesabını görme şansın yok. Bu soru daha önce de soruldu diye hatirliyorum. O ara biraz araştırmıştım.

ewaa 5 yıl önce

İş sorguları diye bir şey yok sayfada..

hakan 5 yıl önce

@ewaa o zaman maili göremezsin. Açmamışsın o zaman bu özelliği.

ewaa 5 yıl önce

Hocam siz bilgili birine benziyorsunuz. Bir yolu yok mu ya?

hakan 5 yıl önce

@ewaa varsa bir yolu sana söylemek için buradayım. İnan "Sana da" bir yolu yok.