Youtube kapanacak mı? Youtube 1 Ocak ta kapanacak mı?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Youtube kapanacak mı? Youtube 1 Ocak ta kapanacak mı?

Neden kapanacak

Kapanınca ne yapacağiz :/

Toplam 4 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Öyle bir şey yok daha henüz hiçbir şey net değil. YouTube tamamen kapanmaz kolay kolay

ozgurlol 4 yıl önce

Kapanmadı :₺

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Benim düşüncelerim

Youtube kapanır'sa dünya çöküşe geçebilir youtuber'ler işsiz kala bilir yani her şey karman çorman olur hatırla bi ara Türkiye'de youtube yasaklanmış'tı hiç kimse bir şey izleyemiyor izlesene den izliyorlar'dı kısacası kapatmaz'lar youtube'yi benden demesi

darkcrak 5 yıl önce

@ozgurlol bir yorumu çözüldü olarak yani tik işareti koyar mısın başkaları'da yararlansın bu konudan

omercik 5 yıl önce

@darkcrak her konuyu çözüldü olarak işaretlemesi şart değil. Bunu bu kadar takma kafana :)

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Youtube kapanmaz/kapanamaz  adamların geliri zaten youtube youtube öyle kolay kolay kapanmaz pek uzun lafa girmek istemiyorum sonuçta ipin ucunda para var ve adamlar para kaynaklarını neden kapatsın değil mi ?

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Bence youtube kapanmaz ama belli olmaz.