Youtube kapanan hesap telif hakkını çekebilir mi?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba

Ben 3videodan marka hesaptan telif yedim bu asil hesabı da etkiledi!

Ama telifi gönderen kişinin de kanalı kapandı nasıl telifi geri çeker?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Mail adresine telif yediğine dair bir mesaj gelmiştir. O mesajda itiraz etmek için ne yapman gerektiği yazar.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurheno telif atanın çekmesi lazım yoksa kanalı alaamazsınız diyor

omercik 5 yıl önce

Tamam işte telif atan markayı internetten araştır, iletişim bilgilerini falan bulabilirsen iletişime geçersin. Ama telifin geri çekileceğini sanmıyorum. Telifini geri çekecek olan adam zaten o telifi hiç atmaz. Markayı bulsan bile pek umut bağlama bana sorarsan. @fakiradam

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho telif atan marka değil ! çalınan gmail hesabı bana telif atmisti sonra onun kanalına da telifler bastı o da kapandı :( kanalim 4kydi abi :(

omercik 5 yıl önce

Sen bi çıkmaza girmişsin o zaman. Telif yiyen: sen, ama telif atan: kim? bu belli değil. Yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum bu durumda. Birdaha video paylaşırken daha dikkatli olursun artık. @fakiradam

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho telif atano biliyorum hatta onunla konusuyoruz ama çalan kisinin elinde gmail onu alabilirse kanalım açılır kesin öf abi :(

omercik 5 yıl önce

Hmm şimdi anladım.. Yine çıkmazda sayılıyorsun. Üzgünüm yapacak bir şey yok. :( @fakiradam