Youtube kasma sorunu

turkumtc (7) 9 yıl önce sordu

 Windows XP bilgisayarda Youtube çok yavaş.  Videolar kasıyor, sürekli takılmalar oluyor. Youtube'deki kasma sorununun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Windows XP, artık söylemedin pek manası yok ama artık tarih olmuş bir işletim sistemi. Fakat pek çok kullanıcısı var.

Youtube kasma sorunun çözümü için şunları denemelisiniz

  • Farklı bir tarayıcı kullanın. Chrome kullanıyorsanız, Firefox ile deneyin. Sorun devam ediyor mu kontrol edin.
  • Internet hızınız normal mi? Kaç Mbit bağlantınız var? Kota aşımı söz konusu olabilir mi? Bunları kontrol edin. Adsl Hız testi için tıklayın.
  • Sorun sadece Youtube'de mi? Başka video sitelerinde takılma var mı? Örneğin Dailymotion'da sorun var mı? Dailymotion.com için tıklayın.
  • Youtube 'da gezerken başka programlar açık mı? Açıksa kapatın.
  • Bilgisayar genel olarak yavaş olabilir. Gereksiz programları kaldırın.