Youtube kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

Youtube kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim?

Youtube kullanıcı adını değiştirmek mümkün mü?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Youtube kullanıcı adını değiştirmek mümkün değildir. Şuan için youtube sistemi kullanıcı adı değiştirmeye izin vermemekte. Fakat eğer Google+ hesabınız varsa Youtube kullanıcı hesabınızı Google+ ile birleştirebilirsiniz.

Bunu yaptığınızda Google+ bilgileiniz Youtube hesabınızda görüntülenmeye başlar. Eğer Google+ üzerinde bilgilerinizi değiştirirseniz, örneğin adınız ve profil fotoğrafınız gibi, youtube hesabınıza bu değişiklik yansır.