Youtube mp3 dönüştürücü siteye girdim antivirüs virüs uyarısı verdi

ghostdead11 (62) 7 yıl önce sordu

Kardeşim bu siteye girdiği zaman sitede reklam  çıkmış ve eset uyarı vermiş. Eset karantinaya baktığımda eset 2 tane truva atı virüsü karantinaya almış. Bir sıkıntı olur mu?

Toplam 3 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Eset karantinaya aldıysa bir sorun olmayacaktır.

Muhtemelen siteye girdiğin zaman Eset olası zararlıları tespit etti ve engelledi.

Yani bilgisayarını korudu ve virüs bulaşmadı.

temmuz2004 6 yıl önce

@alattin abi webroot önerirmsn bana? Yani sistem 2gb ram var webroot olrmu? Eset gibimi hiç kullanmadım

alattin 6 yıl önce

@temmuz2004 2GB ramin varsa sadece Windows Defender çalıştırmanı öneririm.

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Truva atı tabiikide zararlı bir yazılımdır insanların PC lerine sızmak için truva atı kullanılır  Ama o anda o virüs çıkmışsa  eset o anda virüsü karantinaya aldıysa sıkıntı olamaz PC ne girmeleri için biraz zaman almaları gerekir Sen gine bir

MALWAREBYTES
ADWCLEAR
ROGUEKILLER
İLE BİR Tarama yap  derim ne olur nolmaz eset kafayı yiyebiliyor

benim bilgisayarımdada 5 tane truva atı çıkmıştı Ama Hesaplarımın hepsini kontrol ettim hepsi çalışıyor şifre değiştirilmemiş merak etme için rahat olsun birşey olmamış PC ne

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Virüs programlarrı sitedeki virüsü karantinaya almaz siteye ulaşmanızı engeler bilginiz olmadan indirme butonuna tıkladı iseniz inen bir virüsü karantinaya almıştır karantinaya alınan virüslerde sıkıntı olmaz kaldırırsınız