Youtube oynatma listeleri toplu şekilde ve tek seferde video halinde nasıl indirilebilir?

ankarali (3) 3 yıl önce sordu

Bir youtube kanalında oynatma listesini toplu olarak tek seferde video halinde indirmek istiyorum. Bazı programlar buldum fakat hem ücretli hem de güvenirliği tartışılır. Hatta bundan dolayı PC ye virüs falan girdi vs. Konu ile alakalı yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

bilgelik (1) 3 yıl önce cevapladı

Ankarali desene tek seferde YouTube de ne kadar video varsa indirmek istiyorum