YouTube oynatma listesindeki videoların toplam süresini nasıl öğrenebilirim?

misty (556) 7 yıl önce sordu

10-20 video olsa kendim toplarım da +100 video var. Yuvarlama hesap olmamalı,hepsini izlemek için kaç gün harcamam gerekecek kesin bir plan yapmalıyım. Siz toplayın demiyorum :) bir eklenti vb. bir şey varsa bilgilendirir misiniz? Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bunu görmenizi sağlayacak bir blogspot ile karşılaştım.Buradaki linke tıklayın ve açılan ekrandaki boşluk kısmına YouTube de playlist URL sini girin.Submit dediğinizde videoların toplam süresi yazacaktır.

misty 7 yıl önce

İşte tam aradığım site! Çok teşekkür ederim.

ismailsarp 7 yıl önce

Rica ederim :) @misty