youtube premium öğrenci

emel32 (1) 2 yıl önce sordu

merhaba dün youtube premium öğrenci üyeliği alacaktım. Açılan sayfada bireysel üyelik linkine tıklamışım yanlışlıkla ona üye olmuşum o an devre dışı bırak dedim ve öğrenci üyeliğine yükselt dedim öğrenci üyeliğim doğrulanmıştı zaten şimdi youtube a girdiğimde öğrenci üyeliğini kullanıyorum bireysel üyeliğe dair hiçbir bilgi yok ne oldu ne bitti anlamadım ben şimdi premium öğrenci mi kullanıyorum ? bireysel üyeliğime ne oldu onun için ücret ödeyecek miyim ?

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba, ilk başta almış olduğunuz bireysel üyeliği öğrenci üyeliği ile değiştirmişsiniz. Yani şuan sadece öğrenci üyeliği kullanıyorsunuz ve sadece onun için ücret ödeyeceksiniz.