YouTube Premium ücretsiz denemek istiyorum. Sonra abonelikten çıkmada sorun yaşar mıyım?

mat7 (341) 9 ay önce sordu

YouTube premiumu 1 ay ücretsiz denemek istiyorum.

Fakat tedirgin oluyorum.

1 ay bitince sorun çıkarmı?

Abone olmaya zorlarlarmı?

Ücretsiz deneme de hangi şartlar aranıyor?

Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 ay önce cevapladı

1 ay ücretsiz deneme bitince bir sorun çıkmaz. Youtube gibi büyük firmalar seni abonelik için zorlamaz ya da abonelikten çıkma işlemini yokuşa sürmez.

Bu abonelikten çıkma işini yokuşa sürmek bizim ülkedeki bazı firmalara mahsus.  Yıl olmuş 2023 hala abonelik iptali için faks çekin, yok merkezimize gelin diyen yerli firmalar mevcut.

Fakat Youtube premium aboneliğini tek tıklama ile sonlandırabiliyorsun.

mat7 9 ay önce

Faks mı? Telgraf kullanalım tane tane daha net anlaşılır 🤲. İlginç insanlarız... Çok teşekkürler anlaşılır ve güzel cevabınız için. Bilginize sağlık . @hakan (15268)

eksiksizlisans (1) 8 ay önce cevapladı

Siz yine de sanal kart kullanıp kartı iptal edin. Sonra sürpriz yaşamayın.

mat7 8 ay önce

Çok teşekkür ederim. @eksiksizlisans (1)