YouTube profilimdeki mix şarkı listesini kaldıramıyorum

jackrudolphgs (59) 5 yıl önce sordu

YouTube profilime Mix şarkı  listeleri eklemiştim. Kitaplıktan kaldır dememe rağmen hâlâ profilde gözüküyor çözemedim.

Toplam 1 cevap

doomsoldier (26) 5 yıl önce cevapladı

Kitaplığa girdiğinde, orada kaldırmak istediğin listeye tıklayınca, onun ayarlarıyla ilgili bir sayfa gelir. O sayfada mavi ile işaretli, listeye ekli olduğunu gösteren yere tıklayınca kaldırmış olursun. Bunu yaptıktan sonra uygulamayı kapatıp açınca halen orada mı görünüyor? Eğer öyleyse, hesabına bilgisayardan ulaştığında da oynatma listesi halen kitaplığında ekli olarak duruyor mu?