YouTube "Robot" uyarısı

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Youtube'da bir arama yaptım ancak bu uyarı çıktı.

https://i.hizliresim.com/7y8drl.png

Bu neden olmuş olabilir?
(çıkan ekranda "bu neden oldu?" linkine görmediğim için tıklayamadım. fotoğrafı düzenlerken farkettim.)

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bazan oluyor webde böyle trafik vakaları. Genellikle geçici olaylardır bunlar ve çok önemlide değil. Zaten hiç gimemişsin (gerçi girseydinde büyük ihtimalle herhangi bir problem olmazdı), geldi geçti yani, fazla kafaya takmamak lazım.

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Adı üstüne robot. Robot bir tuhaflık sezmiş olmalı ki bu bildiriyi size çıkarttı. Genelde bu durumlar VPN ya da Proxy kullanımlarında ortaya çıkıyor.