Youtube sertifika hatası - Certificate error

cyberturk (1) 9 yıl önce sordu

Windows XP işletim sistemin de Sadece youtube açılmıyor, certificate error hatası veriyor, explorer, chrome denendi ama sonuç aynı.. saat ayarları normal.

Çözüm önerisi olan varsa sevinirim.

Toplam 2 cevap

efsaneemrahylz (247) 9 yıl önce cevapladı

C:/Windows/System32/drivers/etc açın içinde host dosyası olacaktır not defteri ile açın bakın youtube sitesi yazısı varmı varsa tüm youtube yazan yerleri silin alt + f4 yapın degişiklikleri kaydedin

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Şu linkler Youtube SSL hatası için size yardımcı olacaktır:

Twitter SSL hatası

SSL bağlantısı hatası

Windows XP Youtube SSL hatası için yapılması gerekenler yukarıdaki linklerde mevcut.