Youtube Telif Hakkı içeriyor mu?

akif52 (34) 7 yıl önce sordu

Her hangi bir video nun telif hakkı içerip içermediğini nasıl anlayabilirim?

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

youtubede genellikle TElif Yemenin Sebepleri Müziklerdir.

Telif Hakkı İçerip İçermediğine Bildiğim Kadarıyla Bakılamaz.
Örneğin Müzik Yükledin O Müziğin Sahibi Seni Şikayet Ederse Telif Hakkı Olur

  • Telif Hak yediysen Kaldırırsın veya Geri Bildirim Gönderirsin
  • Bazen Telif Hakkı Mahkemeye Kadar Gider.

Ben youtubeye Müzikli Oyun Videosu atmıştım aradan 1 gün geçti müziğin sahibi Beni Şikayet Etmiş

Anlayışınız İçin Teşekkür ederim...

akif52 7 yıl önce

Bunun anlaşılabilir olması gerekiyor. Çünkü ''Youtube her türlü kaldırır, ben yükleyeyim youtube telif hakkından uyarı versin'' bu şekilde gidilirse kanal kapanmaya kadar bile gidebiliyor.