Youtube "topluluk kuralları ihlali" aldım.(ihtar 1)

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba ,

Mobilden canlı yayın açtım videoyu kaldirmati unuttum her canli yayin yaptigimda videoyu kaldiririm ama bunu unuttum 1 saat sonra falan mailime ihtar bildirimi geldi , geri alinir mi?

İTİRAZ YOLLADİM ::::''

Eski kanalim kapatildi bununda kapanmasini istemiyorum..

Toplam 4 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Videonda telifli müzik kullanıyorsan olabilir ama kullanmıyorsan itiraz et, aynısı banada oldu ben salak gibi sildim videoyu, itiraz etmedim. Ve kanal abonemde 417 di.

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Youtubenin kurallarına uymassan sana bu uyarıyı verir sana durduk yere bu uyarıyı vermezler sana bir kaç örnek veriyim.

  1. Başkasının müziğini kullanırsan
  2. Başkasının resmi veya videosunu yayınlamak.
  3. Mesela x kanalı var ve bu kanalda sadece komedi videoları var sende bununla ilgili gülmeme çalıncı çekiyon ama x kanalının videosunu izleyerek ve youtube milyonlarca videodan bu video'yu bulup sana uyarı mesajı yolluyor.

Umarım anlaşılır olmuştur?

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Neden: aldatici ve spam e dair politikalar

yaptığın yayin icerik olarak yasak yani sen karşılıklı abone olalım diyemezsin. Bu kural ihlali oluyor. Umarım kanalın kapanmaz.

ozgurlol 5 yıl önce

@murat itiraz ettim cexa devam edecek dediler :/

murat 5 yıl önce

@ozgurlol yapacak bir şey yok. Çok dikkat etmek lazım. Senin çektiğin video zaten tam cezalık. Üzgünüm bro

ozgurlol (268) 5 yıl önce cevapladı

Vazgecmiyolar :))