YouTube video izlerken donma sorunu

kemal00 (24) 5 yıl önce sordu

İnternetimin hızı iyi fakat birkaç gündür YouTube'da video izlerken düşük kalitede gösteriyor. Bu sorun herkeste var mı?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Videoların kalitesini kendin değiştirebilirsin. Değiştiremiyor musun?

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Genel bir sorun yok. Bende Youtube normal hızında.

Kotan dolmuş olabilir mi? Kotandan dolduysa genel internet hızındaki yavaşlıktan dolayı Youtube otomatik olarak düşük kaliteli videolara yönlendiriyor olabilir.

kemal00 (24) 5 yıl önce cevapladı

videoların kalitesini yükseltince video donuyor.İnternet hızım iyi vpn degiştirdigimde kalite yükseliyor

omercik 5 yıl önce

VPN internetini yavaşlatır. VPN açıkken YouTube'da video izliyorsan, donması çok normal.