Youtube video kasma ve donma

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Androidde youtubeda bazenleri fena videolar kasiyor ve youtube douyor acayip yavasliyor program kullanimi nedeni ve cozumu ???

Toplam 2 cevap

ardavarol (3) 6 yıl önce cevapladı

merhaba herhangi bir antivirüs ile telefonunuzu taratınız genellikle telefonun donması virüsler yüzünden olabiliyor

sadece aklıma bu geldi diğer arkadaşlarda aklına gelen şeyleri yazabilirler

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Video izlerken kasılma problemi sadece YouTube uygulamasında mı var? Mesela telefonunuza bir video indirin ve izleyin, eğer donmuyorsa problem YouTube uygulamasında demektir. Ayrıca telefonunuzda yeterli derecede RAM yoksa da yine donma ve kasılma problemleri oluşabilir.

malgibiolan 6 yıl önce

Yeterince ram var sadece youtube uygulamasinda oluyor baska olmuyor

omercik 6 yıl önce

O zaman gayet açık ve net, YouTube uygulamasıyla alakalı bir problem olsa gerek.. İsterseniz kaldırıp tekrar yükleyin