Youtube videolardaki yavaşlık

noobxx (25) 7 yıl önce sordu

Şuanda Youtube üzerindeki videolarda aşırı yavaşlık var. 144p çözünürlük seviyesi bile zor doluyor. 480p hiç açılmıyor mesela durum benden mi kaynaklanıyor acaba??

Toplam 3 cevap

taha17 (91) 7 yıl önce cevapladı

bendede aynı şekilde ttnet mi kullanıyorsun?

noobxx 7 yıl önce

Evet sende ne zamandan beri var.

taha17 7 yıl önce

Bugün başladı bende ya youtubeden yada ttnet ten dolayı oluyor

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Bende de o sorun oluyor, Vodafone operatörünü kullanıyorum.

Sanırım YouTube'un yakın zamanda Internal Server Error hatasından kaynaklanıyor.

Olay dün gerçekleşti ve YouTube sitesine girdiğimizde "500 Internal Server Error" hatası veriyordu.

Dünden beri benim de videolarım öyle takılıp duruyor.

noobxx 7 yıl önce

Youtube bot temizliğinine başladı ondan kaynaklanıyor sanırım.

toprak34 7 yıl önce

evet onu anlatmaya çalıştım :)

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Son günlerde bazı kanallardan Youtube sitesine bot'lar kullanılarak saldırılar düzenleniyormuş ve Youtube bu saldırılara karşı yüksek mücadele içerisindeymiş. Dün gece kısa bir sürede olsa  youtube'a erişim gerçekleşememesinin sebebininde bu olduğu tahmin ediliyor (@hamburger 'in bahsettiği erişim problemi).

Bunlarla ilgili çok bilgi sızmadığı için konunun detayları bilinmiyor ama son günlerdeki youtube videolarının oynatılmasındaki yavaşlığın sebebi bu olabilir. Bir süre beklemeli, sabır göstermeliyiz diye düşünüyorum ve bunu tavsiye ediyorum.

toprak34 7 yıl önce

onu anlatmaya çalıştım ama nasıl anlatacağımı bilemedim :)