Youtube videolarında yeşil ekran

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Internet Explorer, Firefox, Google Chrome gibi tarayıcılarınızdan biri ile Youtube üzerinden video izlerken videonun tamamında veya video oynatmaya başladıkta bir süre sonra yeşil bir ekran ile karşılaşabilirsiniz.

Youtube videolarında yeşil ekran ile karşılaşıyorsanız aşağıdaki çözüm youtube yeşil ekran sorununa çözüm olacaktır.

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Youtube videolarında yeşil ekran sorununu çözümü için şunları yapın:

Youtube'de yeşil ekran olan videoyuz sağ tuşla tıklayın.  Ayarlar seçin.

Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir  seçeneğinin işaretini kaldırın.
Sayfayı yenileyin.

Bu işlemden sonra Youtube yeşil ekran sorunu çözülecek, youtube videoları normal görünmeye başlayacaktır.

helpmehelpme (1) 7 yıl önce cevapladı

Youtube daki yeşil ekran veren videoyu açıp sağ tıkladım fakat ayarlar bende yoktu. Windows 10 kullanıyorum ondan dolayı değildir herhalde değil mi?

hakan 7 yıl önce

Muhtemelen videolar Html oynaıcı ile çalışıyodur. Bundan dolayı ayarlar bölümü sizde yok. Sizdeki sorun başka olabilir.

kullanici744644 (2) 7 yıl önce cevapladı

banada bi kaç kez oldu bu durum