YouTube videolarını arka planda oynatmak nasıl yapılır? (Android)

ismailsarp (6010) 8 yıl önce sordu

Telefonda YouTube videolarını arka planda oynatmak nasıl yapılır?

YouTube videolarını arka planda nasıl oynatırım?

Android YouTube videolarını arka planda nasıl oyantırım?

Telefonda YouTube üzerinde açtığım videoları arka planda nasıl oynatırım?

YouTube videolarını ücretsiz olarak arka planda oynatmak mümkün mü?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Not: YouTube arka plan oynatmak için aşağıdaki anlatım sadece Android telefonları içindir.

YouTube uygulaması üzerinden normal kullanımda videoları arka planda oynatamazsınız.Videoları arka planda oynatmak için yakın zamanda YouTube Red isimli servis duyuruldu.Ancak bu servis şuanda ülkemizde kullanılabilir değil.Ayrıca YouTube Red servisi aylık 10$ gibi bir fiyata sahip.

YouTube videolarını ücretsiz olarak arka planda oynatmak mümkün mü?

Evet, YouTube videolarını arka planda açabilmek için ücretsiz bir uygulama olan Firetube uygulamasını kullanabilirsiniz.

Firetube uygulaması Google Play Storede bulunmuyor.Uygulamayı telefonunuza .apk dosyası ile yükleyeceksiniz.

Firetube uygulamasını kullanarak YouTube videolarını arka planda açabilmek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  1. Şu adrese tıklayın ve FireTube v1.3.2.apk dosyasını indirin.
  2. İndirdiğiniz  FireTube v1.3.2.apk dosyasını telefonunuza kablolu ve kablosuz herhangi bir yöntemle atın.
  3. Telefonunuzdan FireTube v1.3.2.apk dosyasını bulup çalıştırın.Yükle dediğinizde telefon yüklemeye güvenlik için izin vermez ise, telefonunuzun ayarlar-->güvenlik bölümüne gelin ve Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktif edin.Ardından kurulumu gerçekleştirin.
  4. Kurulum ardından Firetube uygulamasını çalıştırın.Firetube uygulaması üzerinde tıpkı YouTube uygulaması gibi videolarınızı başlatın.Videolarını başlattıktan sonra geri tuşuna bastığnızda videolarınızın arka planda çalışmaya devam ettiğini göreceksiniz.