Youtube videonun üst sağ kısımındaki (İ) işareti nasıl yapılır? (YouTube kart butonu ekleme)

katil213 (30) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar benimde kanalim var ama ben nasıl sağ üstte i işareti yapabilirim yardim edermisinz?!

bunu arıyorumda. şimdiden tesekkurler ve anket falan nasil eklerim? youtubeden iyi anlayanlar :D

katil213 6 yıl önce

@toprak34 sen biliyosundur :D

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Video yu youtube a yükleme aşamasında, altta "Video Yöneticisi" diye seçenek olur. Düzenlemek istediğin videoyu seçer ve "Kartlar" kısmından eklenir. @katil213

katil213 6 yıl önce

@toprak34 sen iyi biliyosun : ) teşekkür ederim : )

toprak34 6 yıl önce

@katil213 :))