Youtube videosunu kendi siteme koydum fakat tam ekran olmuyor, çözümü nedir?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Youtube'dan kendi siteme video koyacağım. Oluyor ama tam ekran olmuyor ne yapabilirim? İnternette baya araştırdım ama bulamadım.

Toplam 1 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

Koda fs="1" ve playsinline="0" parametrelerini eklemeniz gerek. width="640" height="390" bunların yanına ekleyebilirsiniz boşluk bırakarak.

diğer parametreler ve türkçe açıklamaları için: https://developers.google.com/youtube/player_parameters?hl=tr

misty 3 yıl önce

niye kırmızı oldu

alattin 3 yıl önce

code tagi içerisinde ondan. @misty