Youtube yeni kanal açarken hata alıyorum

mutluylmz (1) 7 yıl önce sordu

youtube kanal oluşturuyorum, hesabınıza bir kanal eklendi diyor fakar kanala girince Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. hatasını veriyor.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

En başından tarif edecem belki siz bu tarifimin çoğunu bilebilirsiniz ben tamamını anlattım

Normal yotube kanal açmanız için önce

1 )  yotube hesabınızın telefon doğrulaması yapılmış olması gerekir

2 ) gmail hesabınızı yotube bağlamanız gerekir

3 ) bunlardan sonra kanalınıza video yükletebilirsiniz

4 ) video yükletmek için hesabınıza giriş yapın yotubeye tıklatın profil resminizin yanında yüklet sekmesine tıklatın

bir sayfa  daha açılır yine yükleti tıklatın sizin masa üstü veya belgelerim açılır burdan videonuz üzerine tıklatın yükletme başlar ve video yükletme işlemi bitene kadar sayfa açık olmalı bu arada siz videonuzun başlığını yazın

alt yazılarını yazın tamamlandı belirdiyise  yayınla tıklatın bukadar