youtubeda nasıl virüs kaldırılır

sefttkx (3) 3 yıl önce sordu

   youtubeye virüs bulaştı birşey aratdıkdan sonra sağda linkler çıkıyo virüs oldugunu düşünüyorum nasıl kaldırabilirim ?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Eğer bilgisayarına virüs bulaştığını düşünüyorsan bilgisayarını AdwCleaner ve Mallwarebytes ile tara ve çıkan virüsleri sil.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Youtube'a bulaşmaz, tarayıcına bulaşır. AdWare bir reklam virüsüdür. ADWCleaner ve Malwarebytes ile taratırsan çıkan Adware'leri siler. Zaten MalwareBytes'ı çalıştırınca Adware'leri siliyor.