Youtubede yavaşlık var

ccvvbb61 (20) 10 yıl önce sordu

Dns yi değiştirdim ancak videolar açılıyor ama çok takılıyor ve yavaş ne yapabilriim?

Toplam 1 cevap

taha6161 (-99453) 10 yıl önce cevapladı

Videoların kasması tabiiki dns 'dir. Ancak bilgisayarınızıa SupSowa programını indirin. Dnsnizini hızlandırcak ve ayrıca youtubedeki videoları yüksek çözünrlükte donmadan izlemenize olanak sağlıcaktır. Programın çalıştırma aşamaları şudur(resim ekleyemedim acelem var) ;

1.İndirip kurup gircek

2.Sizden güncelleme isteyebilir onaylayın

3.Solda en üste Asseta ya tıklayın

4.Sizin dns dosyanızı bulcaktır. Tıklayıp save diyin.

5. 1-2 dakika içersinde yükler

6.Yükledikten sonra run a tıklayın yaklaşık 10 dakika içersinde çalıştırıp yüklicektir

7.Bilgisayarınızın virüs programı var ise kapatın.

8.Virüs programını kapattıktan sonra Restart atın.

9.Karşınıza not defteri ve birde açılmış /regedit komutu gelcek

10.Not defteri içinde İmplus.cmd yazısını bulun ve yanına bi boşluk bırakarak yes yazın.

11.Daha sonra bir daha restart atın.

12.Tarayıcınıza girin ve keyfini sürün.