Youtubeyi eski haline nasıl getirebilirim?

eraypekiner (1) 4 ay önce sordu

ben youtubeyi eski haline getirmek istiyorum ve ben bunu yaptığımda youtube eski haline dönecek videolarınızı izliyorum ve bu sayede hem youtubeyi eski haline getircem hemde youtubedeki eski şeylerde geri gelecektir eski youtubeyi çok özledim

Toplam 1 cevap

murat (12517) 4 ay önce cevapladı

Youtube Redux diye Chrome eklentisi var bunu deneyebilirsin:

https://chromewebstore.google.com/detail/mdgdgieddpndgjlmeblhjgljejejkikf

Eklentiyi yükledikten sonra Chrome ile youtube'a gir. O zaman Youtube eski görünüme geçmiş olacak