yüklediğim oyun açılmıyor

kullanici690322 (7) 4 yıl önce sordu

bilgisayarıma oyun yükledim buraya kadar hiçbir sıkıntı yok ancak yüklediğim oyunu açamıyorum

darkcrak 4 yıl önce

Hangi oyun? ne hatası ?

Toplam 3 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Yüklediğin oyun eğer crackli (korsan) ise oyunun açılmaması veya başka türlü hata alma olasılığın çok fazla.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Oyunu açamıyorum net bir ifade değil. Hata mı alıyorsun? Oyunun simgesine tıkladın karşına ne geliyor ya da gelmiyor, bilgisayarın ne tepki veriyor? Böyle bir soruya doğru cevap alabilmen mümkün değil arkadaşım.

mesutkaan18 (1) 4 yıl önce cevapladı

Eğer ki Windows 10 Kullanıyosan Crackli oyunları açmak zor olucaktırm, Windows Defender devre dışı bırakarak . Oyunun keyfini çıkara bilirsin. Eğer ki Windows 7 ve ya 8.1 kullanıyosan Antivirusla alakali ve ya defenderle alakalı ola bilir. Devre dışı bırakarak istediğin oyunu indir, kur ve oyna.