Yüklenmiş su kodlaması yok 4.4.2 hatası

berk (224) 9 yıl önce sordu

Merhaba. Galaxy s4 telefonum var. Root attım ancak SuperSu uygulamasına girdiğimde  " Yüklenmiş SU Kodlaması yok ve SuperSu bunu yükleyemedi. Bir problem var! hatası alıyorum Ne yapabilirim? Nasıl düzeltebilirim ? Nasıl doğru root atabilirim.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Berk şunu denedin mi? : Android telefon nasıl root edilir?

Android Root için ben Kingo Root kullandım. Oldukça kolay ve sorunsuz oluyor.

berk 9 yıl önce

Geliştirici modunu etkinleştirdiğim halde Kingo Root cihazıma bağlanamıyor..

alattin 9 yıl önce

Yanlış hatırlamıyorsam Android USB driver gibi bir şey vardı. http://adbdriver.com/upload/AdbDriverInstaller.exe yükleyip dener misin?

berk 9 yıl önce

Root atamadım ama telefonu da kurtardım.