Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok

umutkavas00 (1) 4 yıl önce sordu

Bugün bilgisayarımı win 8.1 den win 10 a yükselttim herşey oldu ama bilgisayardan ses çıkmıyor sağ alttaki simgelerdeki sesün üstünde çarpı var mausu üstüne getirincede 'yüklü ses çıkış aygıtı yok' diyor  4 5 saatir uğraştım yapamadım lütfen yardımcı olun

gorele28 4 yıl önce

https://www.youtube.com/watch?v=wUvx4v6V91o inşallah yardımcı olmuştur

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayar marka ve modelini vermeden, anakart modelini vermeden yardımcı olmak çok zor. Sorun muhtemelen eksik ya da hatalı ses sürücüsünden kaynaklanıyor.

Bilgisayarına uygun olan ses sürücüsünü indirmeli ve yüklemelisin.