Yüklü Ses çıkışı Yok Hatası! Windows 10 Ses Hatası!

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar dün oyun oynuyordum birden ses simgesinin üstü Çarpı oldu ve Yüklü ses çıkış aygıtı yok dedi!..

aygıt yöneticisinde gözükmüyor slimdriverde de yok!  yardım edermsiniz

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Dizüstü bilgisayar ise bilgisayar üreticisinin, masaüstü ise anakart üreticisinin web sitesinden ilgili ses sürücüsünü indirip kurmayı denediniz mi?

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

grundig oldugu için nasil yapicagimi bilmiyorum

omercik 6 yıl önce

Uzmanim.net'te Grundig marka notebookların sürücüleri nasıl indirilir (https://uzmanim.net/soru/grundig-marka-bilgisayarlarin-suruculerini-nasil-indirebilirim/80653) konusu açıklanmıştır. @oyuntubeyoutuber

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

@farurhenho kendim çözdüm : )